Будинок №26 8-ї черги «Файна Таун» введений в експлуатацію

Чергова приємна новина для інвесторів 8-ї черги «Файна Таун». Одночасно з початком переглядів квартир з’явилась офіційна інформація про введення в експлуатацію будинку №26.

«Державна інспекція архітектури та містобудування України видала сертифікати, які засвідчують відповідність закінченого будівництва проєктній документації та готовність до експлуатації», ─ йдеться в повідомленні на сайті забудовника.

Як зазначає компанія KAN, від завантаження до реєстру необхідних документів, до отримання сертифікатів ДІАМ пройшло всього кілька днів.

Попри отримання сертифіката, інвесторам 8-ї черги ще слід запастись терпінням, оскільки попереду залишилось ще кілька бюрократичних процедур. Тепер забудовник може надавати документи на отримання поштової адреси. Як правило, цей процес триває 1-2 місяці. Паралельно з цим буде продовжуватись процес перегляду квартир інвесторами та усунення можливих будівельних недоробок. Це також вимагає декілька місяців і добре, що процеси йдуть паралельно.

Вже після отримання поштової адреси розпочнеться етап оформлення квартир на Фонд та оцінки квартир. Водночас відбуватимуться консультації інвесторів. Цей етап може тривати ще близько 1-2 місяців. І лише після цього настане черга оформлення права власності на квартири. За попередніми розрахунками, отримати ключі на квартири 8-ї черги «Файна Таун» можна буде на початку 2024 року ─ наприкінці зими або весною.

Щоб провести цей час із користю та пришвидшити ремонт, вже зараз можна починати співпрацю з дизайнерами, які є на території комплексу. Розробка дизайн-проєкту займає приблизно 3-4 місяці. Домовитись про заміри можна з Клієнт Сервісом.

Вітаю інвесторів 8-ї черги «Файні Таун»!