Будинки №34, 35 та 36 9-ої черги «Файна Таун» введені в експлуатацію

Рік починається з чудових новин для інвесторів ЖК «Файна Таун». Будинки 9-ї черги комплексу було введено в експлуатацію. Мова йде про будинки №34, 35 та 36.

«Державна інспекція архітектури та містобудування України видала сертифікати, які засвідчують відповідність закінченого будівництва проєктній документації та готовність до експлуатації. Щиро дякуємо їм за оперативність та прозорість системи, адже від завантаження до реєстру необхідних документів, до отримання сертифікатів пройшло всього кілька днів», ─ йдеться в повідомленні на сайті забудовника.

Попри отримання сертифіката, інвесторам 9-ї черги ще слід запастись терпінням, оскільки попереду залишилось ще кілька бюрократичних процедур. Тепер забудовник може надавати документи на отримання поштової адреси. Як правило, цей процес триває 1-2 місяці. Паралельно з цим буде проводитись процес перегляду квартир інвесторами та усунення можливих будівельних недоробок. Це також вимагає декілька місяців.

Вже після отримання поштової адреси розпочнеться етап оформлення квартир на Фонд та оцінки квартир. Водночас відбуватимуться консультації інвесторів. Цей етап може тривати ще близько 1-2 місяців. І лише після цього настане черга оформлення права власності на квартири. За попередніми розрахунками, отримати ключі на квартири 9-ї черги «Файна Таун» можна буде влітку 2024 року.

Щоб провести цей час із користю та пришвидшити ремонт, вже зараз можна починати співпрацю з дизайнерами, які пропонують свої послуги на території комплексу. Розробка дизайн-проєкту займає приблизно 3-4 місяці. Домовитись про заміри можна буде з Клієнт Сервісом вже під час проведення оглядів квартир.

Вітаю інвесторів 9-ї черги «Файні Таун»!