«Аквамен і загублене королівство» ─ почалися покази фільму в кінотеатрах України

Відсьогодні в українських кінотеатрах розпочався показ пригодницького супергеройського фільму «Аквамен і загублене королівство». Це продовження оригінального фільму «Аквамен» 2018 року та тринадцятий фільм у Розширеному Всесвіті DC.

Чорна Манта не зміг перемогти Аквамена з першого разу, але не полишив бажання помститися за смерть батька. Проте цього разу він ще небезпечніший і прагне знищити свого ворога раз і назавжди. Чорна Манта використовує міць міфічного Чорного Тризуба, який пробуджує давню зловісну силу. Щоб зупинити його, Аквамен звернеться до свого ув’язненого брата Орма, колишнього короля Атлантиди, щоб укласти неочікуваний союз. Вони повинні відкинути розбіжності, щоб захистити королівство і врятувати сім’ю Аквамена та світ від знищення.

Режисером фільму «Аквамен і загублене королівство» став Джеймс Ван («Форсаж 7», дилогія «Закляття», «Аквамен»). Головні ролі виконали Джейсон Момоа («Форсаж Х», «Аквамен»), Патрік Вілсон (трилогія «Закляття», «Аквамен»), Яг’я Абдул-Матін II («Аквамен», «Матриця: Воскресіння»), Ніколь Кідман («Аквамен»), Ембер Гьорд, Дольф Лундґрен, Рендалл Парк та інші. Музику написав Руперт Ґреґсон-Вільямс («Диво-жінка»).

Фільм «Аквамен і загублене королівство» вийшов у прокат в кінотеатрах України 21 грудня 2023 року.