«Індіана Джонс і реліквія долі» – вийшов український трейлер фільму

Студії Walt Disney Pictures та Lucasfilm опублікували український трейлер пригодницького фільму «Індіана Джонс і реліквія долі». Це вже п’ята картина про пригоди археолога Індіани Джонса. Головну роль у фільмі знову виконав славетний Гаррісон Форд.

«Індіана Джонс і реліквія долі» можна відверто назвати голлівудським довгобудом. Джордж Лукас (автор сюжетів та виконавчий продюсер чотирьох попередніх фільмів франшизи) почав працювати над сценарієм п’ятої частини ще у 2008 році. Однак роботи над проєктом кілька разів призупинялись, в тому числі через роботи над перезапуском фільмів «Зоряні війни» та пандемію Covid-19.

Понад 10 років та зміна режисера знадобились, щоб повернутись до знімання чергового фільму про Індіану Джонса. Фактично фільмування почалося лише у червні 2021 року та завершилося у лютому 2022 року. У фільмі «Індіана Джонс і реліквія долі» Гаррісон Форд повернувся до ролі легендарного героя-археолога у фінальній частині культової франшизи.

За сюжетом, йде 1969 рік. У світі повним ходом тривають космічні перегони. Літній археолог та авантюрист Індіана Джонс стурбований тим, що уряд США вербує колишніх нацистів, щоб перемогти Радянський Союз у боротьбі за космос. Його хрещена дочка Хелена супроводжує його у новій пригоді. Тим часом Юрген Воллер, член NASA та колишній нацист, який брав участь у програмі висадки на Місяць, хоче зробити світ кращим, як він вважає за потрібне. У Індіани Джонса на це є своя точка зору. У фільмі ми побачимо 80-річного та комп’ютерно омолодженого головного героя із 40-х років минулого століття.

Режисером фільму «Індіана Джонс і реліквія долі» став Джеймс Менґолд («Аутсайдери», «Лоґан»). Головні ролі виконали Гаррісон Форд (франшиза «Індіана Джонс»), Антоніо Бандерас, Фібі Воллер-Брідж, Джон Ріс-Девіс, Шонетт Рене Вілсон, Томас Кречманн («Підводний човен»), Бойд Голдбрук («Лоґан»), Тобі Джонс («Світ Юрського періоду 2») та інші.

Фільм «Індіана Джонс і реліквія долі» вийде в український прокат 29 червня 2023 року.